Pit-computers.pl > FORMY PŁATNOŚCI

Formy płatności
GOTOWKA
Płatność gotówką w punkcie wydań przy odbiorze zamówienia. Jest to jedne z często wybieranych sposobów płatności.
POBRANIE
Płatność gotówką kurierowi.
Wybierając tę opcję, klient należność reguluje u kuriera w momencie doręczania przesyłki. Koszt wysyłki za pobraniem to 25zł.
PRZELW
INTERNETOWY
Przelew potwierdzony.
W trosce o jak najlepszą obsługę dane do przelewu przesyłamy e-mailem w momencie zarezerwowania zamówionego towaru w magazynie. Weryfikacja płatności następuje po ok. 24 godzinach.
KARTA PŁATNICZA
Karta kredytowa.
Rozliczenia transakcji przeprowadzane są zgodnie z wyborem Klienta za pośrednictwem serwisu BlueMedia.pl. Przy wyborze tej opcji, po zatwierdzeniu zamówienia następuje przekierowanie do elektronicznego systemu obsługi kart płatniczych. Bramka obsługuje karty płatnicze Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro. Weryfikacja płatności następuje z reguły w ciągu 15 minut..
PRZELEW ONLINE
Bramka płatności on-line umożliwia szybki i bezpieczny transfer pieniędzy za zakupiony towar. Po zaznaczeniu opcji „przelew on-line” , zatwierdzeniu zamówienia i wybraniu banku, klient jest przenoszony na stronę logowania do elektronicznego panelu obsługi konta. Bramka współpracuje z bankami Kredyt Bank, Millennium Bank, Pekao S.A., Lukas Bank, City Bank, PKO BP, Volkswagen Bank, BOŚ Bank, Invest Bank, Fortis Bank, Inteligo, BGŻ, Getin Bank, Raiffeisen Bank, SGB. Wszystkie usługi realizowane są poprzez Blue Media SA w oparciu o System Płatności Online BM. Weryfikacja płatności następuje z reguły po upływie 15 minut.
RATY
System ratalny online Bank.
Wybierając tę opcję, po złożeniu zamówienia następuje przekierowanie na bezpieczną stronę banku, na której to należy uzupełnić wymagane pola. UWAGA !!! Sklep pit-computer.pl nie otrzymuje, ani nie ma wglądu w dane osobowe umieszczane we wniosku ratalnym wysyłanym do Banku . Dane te objęte są rygorystyczną tajemnicą bankową.

BIULETYNZapisz się do newslettera.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. OK, zgadzam się.