NTT System

NTT System WorkStation Stacja robocza NTT WorkStation AI | AMD Ryzen 7 8700G | 32GB RAM | SSD 2TB | Quadro T1000 4GB | Windows 11

Kod producenta: ZKO-R7T1000-P01P

Procesor
AMD Ryzen 7 8700G
Pamięć RAM
32 GB
Dysk SSD
2000 GB
Karta graficzna
Quadro T1000 4GB
System operacyjny
Windows 11
Zobacz pełną specyfikację
Pojemnosc RAM
ZKO-R7T1000-P01P

NTT System WorkStation

NTT System WorkStation to seria komputerów stacjonarnych łącząca funkcjonalną konstrukcję z technologiami wspierającymi wygodne codzienne użytkowanie.

ProcesorAMD Ryzen 7 8700GPamięć32 GBDyskSSD 2000 GBGrafikaQuadro T1000 4GBSystemWindows 11

Rodzina NTT System WorkStation

NTT System WorkStation to rodzina komputerów stacjonarnych zbudowana wokół spójnej koncepcji urządzenia. Stacjonarna obudowa stanowi centralny element stanowiska i współpracuje z dobranym monitorem oraz urządzeniami peryferyjnymi, zachowując typowy dla serii układ konstrukcyjny. Charakter serii wynika z połączenia konstrukcji, ergonomii i uporządkowanego wyposażenia, bez przypisywania całej rodzinie parametrów jednego produktu. Procesor, pamięć, dysk, grafika i system oglądanego urządzenia uzupełniają ten opis szczegółowymi danymi technicznymi.

Procesor: AMD Ryzen 7 8700G– wydajność dopasowana do Twoich potrzeb

Komputery NTT System ZKO-R7T1000-P01P został wyposażony w procesor AMD Ryzen 7 8700G.

AMD Ryzen 7 to seria wysokowydajnych procesorów przeznaczonych dla użytkowników oczekujących dużej mocy obliczeniowej i sprawnej wielozadaniowości. Procesory tej klasy dobrze odpowiadają potrzebom związanym z wymagającą pracą, zaawansowanymi aplikacjami, tworzeniem treści, programowaniem, multimediami oraz gamingiem.

Wysoka wydajność pozwala komfortowo pracować z wieloma zadaniami jednocześnie i korzystać z bardziej wymagającego oprogramowania. Ryzen 7 jest skierowany do użytkowników, dla których komputer ma być wydajnym narzędziem zarówno do pracy, jak i rozrywki.

Procesor – NTT System WorkStation

Pamięć: 32 GB– płynna i sprawna praca

Komputery NTT System ZKO-R7T1000-P01P został wyposażony w 32 GB pamięci RAM.

Pamięć operacyjna odpowiada za płynną pracę systemu, aplikacji i wielu zadań wykonywanych jednocześnie. W tym wariancie źródłowa specyfikacja nie wskazuje jednoznacznie generacji pamięci, dlatego nie przypisujemy automatycznie DDR4 ani DDR5. Dokładna pojemność, sposób montażu i możliwości rozbudowy są prezentowane wyłącznie na podstawie parametrów konkretnego produktu.

Pamięć RAM – NTT System WorkStation

Dysk: SSD o pojemności 2000 GB– szybki dostęp do danych

Komputery NTT System ZKO-R7T1000-P01P został wyposażony w SSD o pojemności 2000 GB. Zastosowany nośnik zapewnia sprawny dostęp do danych i zapisanych plików.

Dysk SSD wykorzystuje pamięć półprzewodnikową, dzięki czemu zapewnia szybką reakcję systemu, cichą pracę oraz sprawny dostęp do aplikacji i zapisanych danych. Jest uniwersalnym rozwiązaniem do pracy, nauki, multimediów i codziennego użytkowania komputera.

Jeżeli źródło nie potwierdza dokładnego formatu lub interfejsu, system nie przypisuje ich automatycznie. Pojemność i szczegóły techniczne pozostają zgodne ze specyfikacją produktu.

Dysk – NTT System WorkStation

Grafika: Quadro T1000 4GB– grafika dopasowana do tego wariantu

Komputery NTT System ZKO-R7T1000-P01P wykorzystuje układ graficzny Quadro T1000 4GB.

Układ graficzny odpowiada za wyświetlanie obrazu, obsługę multimediów i przyspieszanie wybranych zadań wizualnych. W tym wariancie źródłowa specyfikacja nie wskazuje jednoznacznie producenta lub modelu GPU, dlatego nie przypisujemy automatycznie serii Intel, AMD, Apple, Qualcomm ani NVIDIA. Dokładny typ i możliwości układu wynikają wyłącznie z potwierdzonych parametrów produktu.

Grafika – NTT System WorkStation

Ekran: Obraz i obsługa monitorów

Rodzina komputerów stacjonarnych została przygotowana do współpracy z zewnętrznymi monitorami, tworząc wygodne stanowisko komputerowe do obsługi aplikacji i multimediów. Możliwości obrazu wynikają z zastosowanej grafiki oraz dostępnych wyjść, które pozwalają dopasować ekran do sposobu użytkowania komputera.

System operacyjny: Windows 11– gotowy do pracy

Komputery NTT System ZKO-R7T1000-P01P został wyposażony w system operacyjny Windows 11.

Windows 11 to nowoczesny system operacyjny przeznaczony do pracy, nauki, komunikacji, multimediów i codziennego użytkowania komputera. Zapewnia współczesne środowisko aplikacji, obsługę wielu zadań oraz rozwiązania związane z bezpieczeństwem i wygodą pracy.

Źródłowa specyfikacja tego wariantu nie wskazuje edycji Home ani Pro, dlatego system nie przypisuje jej automatycznie.

System operacyjny – NTT System WorkStation

Łączność i porty:

Łączność pozwala połączyć komputer z siecią, monitorem, pamięcią zewnętrzną i codziennymi akcesoriami. Porty przewodowe ułatwiają rozbudowę stanowiska, a technologie bezprzewodowe ograniczają liczbę kabli.

Stacje robocze są projektowane z myślą o profesjonalnych stanowiskach, dlatego mogą oferować rozbudowane możliwości podłączania monitorów, szybkich pamięci masowych, urządzeń sieciowych oraz specjalistycznych akcesoriów.

Szeroki zakres interfejsów ułatwia budowę stanowiska do projektowania, tworzenia treści, analizy danych i innych profesjonalnych zastosowań. Dokładny zestaw portów, wyjść obrazu i standardów sieciowych zawsze zależy od konfiguracji konkretnej stacji roboczej.

Łączność i porty – NTT System WorkStation

Bateria i zasilanie: Zasilanie

Zasilanie komputera stacjonarnego odpowiada za dostarczanie energii do procesora, pamięci, dysków i pozostałych podzespołów. Jego parametry są dobierane do konstrukcji urządzenia, aby zapewnić prawidłową pracę całego zestawu.

Konstrukcja i ergonomia: Konstrukcja, kolorystyka i ergonomia

Konstrukcja rodziny łączy funkcjonalną obudowę z formą dopasowaną do charakteru urządzenia. Wymiary i masa pomagają ocenić ilość potrzebnego miejsca oraz wygodę ustawienia lub przenoszenia sprzętu, a kolorystyka dopełnia jego wygląd.

Kamera, dźwięk i wyposażenie:

Wyposażenie uzupełnia podstawowe możliwości komputera i wpływa na wygodę codziennego użytkowania. Dźwięk, kamera, mikrofony, klawiatura oraz dołączone akcesoria mogą wspierać komunikację, multimedia i organizację stanowiska.

Zakres wyposażenia zależy od konkretnego modelu i wariantu produktu. Szczegóły wyposażenia oraz dołączonych akcesoriów sprawdzisz w specyfikacji wybranej konfiguracji.

Ilustracja tej sekcji nie przedstawia wyposażenia urządzenia ani zawartości zestawu.

Kamera, dźwięk i wyposażenie – NTT System WorkStation

Dostępne konfiguracje

NTT System WorkStation zachowuje wspólną koncepcję konstrukcji i sposobu użytkowania całej serii. Dane techniczne nie są wpisywane na stałe do opisu rodziny: procesor, pamięć, dysk, grafika, system i pozostałe wyposażenie są prezentowane zgodnie ze specyfikacją aktualnie oglądanego produktu. Pozwala to zachować rzetelny opis serii bez tworzenia nieistniejących połączeń parametrów.

Podsumowanie:

NTT System WorkStation zachowuje charakterystyczną dla komputerów stacjonarnych formę i spójną koncepcję całej serii. Opis rodzinny przedstawia konstrukcję, ergonomię oraz rolę najważniejszych obszarów wyposażenia, a dynamiczne dane techniczne doprecyzowują rzeczywiste cechy aktualnie oglądanego produktu. W ten sposób prezentacja pozostaje jednocześnie czytelna i zgodna ze specyfikacją.

Oryginalny produktOficjalna dystrybucja
Bezpieczna dostawaStarannie zabezpieczona przesyłka
Profesjonalne wsparciePomoc przed i po zakupie
GwarancjaZgodnie ze specyfikacją

Specyfikacja techniczna

Producent

Informacje dotyczące bezpieczeństwaPrzed użyciem produktu marki NTT System zapoznaj się z instrukcją obsługi, ostrzeżeniami oraz informacjami bezpieczeństwa dołączonymi do konkretnego produktu. Używaj produktu wyłącznie zgodnie z jego przeznaczeniem i parametrami znamionowymi. Nie używaj produktu uszkodzonego, zalanego, przegrzanego ani posiadającego uszkodzony przewód, zasilacz, akumulator lub obudowę. Zapewnij wymaganą wentylację i nie zasłaniaj otworów wentylacyjnych. Przed czyszczeniem, montażem podzespołów lub podłączaniem urządzeń odłącz zasilanie, jeżeli instrukcja produktu nie stanowi inaczej. Naprawy zlecaj wyłącznie uprawnionemu serwisowi. Produkt, baterie, akumulatory i wyposażenie elektroniczne przekazuj do właściwego punktu zbiórki zgodnie z lokalnymi przepisami. Zachowaj instrukcję i dokumentację produktu do późniejszego wykorzystania.

Procesor

Seria procesoraAMD Ryzen 7
Model procesoraAMD Ryzen 7 8700G

Pamięć

Wielkość pamięci RAM32 GB

Dysk

Dysk SSD2000 GB

Karta graficzna

Zintegrowana karta graficznaQuadro T1000 4GB

System

System operacyjnyWindows 11

Przeznaczenie

PrzeznaczenieDo biznesu

Poradniki dla tego urządzenia

Zobacz całe Centrum Wiedzy →